|  | 

Przedstawiciel pracowników

Taśmy CuZu37

Taśmy CuZu37
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Szybka naprawa

Wielu rzeczy w domu może zabraknąć. Kawy, cukru, mąki. Możemy nie mieć wiertarki czy kombinerek, ale nigdy nie może zabraknąć nam taśmy klejącej.
Kiedy kolanko pod zlewem okaże się nieszczelne, tymczasowa pomoc nadejdzie właśnie w postaci taśmy. Zabezpieczy ona przed kolejnym przeciekaniem i pozwoli spokojnie pojechać do sklepu, bez zalewania mieszkania swojego i sąsiadów.
Kiedy mieliśmy stłuczkę, boczne lusterko ledwo się trzyma samochodu, a chwilowo nie stać nas na wymianę części, najlepszym wyjściem będzie użycie taśmy.
Nie ma lepszego sposobu naprawy szkody, kiedy potrzebna jest natychmiastowa pomoc.
To oczywiście najbardziej popularny sposób radzenia sobie z awariami. Dlatego tak ważne jest, aby mieć zawsze rolkę taśmy pod ręką.
W domu, w pracy, w samochodzie. Wszędzie tam, gdzie może okazać się niezbędna. Aby podkleić lub zabezpieczyć. Lub pożyczyć znajomemu.
Stary żart mówi, że jeśli użycie taśmy nie pomogło, to zapewne było jej za mało. A może to nie żart, tylko stwierdzenie faktu?

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe

Najnowsze wpisy o biznesie:

tasmy-cuzu37

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Wypowiedzenie umowy w zwolnieniach grupowych

    Wypowiedzenie umowy w zwolnieniach grupowych

    Realizując zwolnienia grupowe pracodawca może skrócić okres wypowiedzenia, ale nie może tego zrobić kosztem pracownika. Wszystko regulują przepisy prawa pracy. Wypowiedzenie a rozwiązanie umowy o pracę Jeżeli na firmę przyszły trudne czasy i pojawia się decyzja o potrzebie rozstania z większą grupą pracowników (zwolnienia grupowe, zwolnienia monitorowane), trzeba wybrać najbardziej optymalne rozwiązania z korzyścią dla

  • Dystrybucja odwijaków Herrblitz

    Dystrybucja odwijaków Herrblitz

    Co to jest odwijak i do czego służy? Praktycznie na każdej budowie spotkamy urządzenia, które w tym konkretnym miejscu wydają się całkowicie naturalne a, których większość osób w ogóle nie jest w stanie rozpoznać i przyporządkować do określonego typu sprzętu. Jednym z najczęściej wykorzystywanych w takich miejscach urządzeń czy konstrukcji jest popularny odwijak, który jest