|  | 

Przedstawiciel pracowników

umowa zlecenie rachunek excel

umowa zlecenie rachunek excel
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Analiza finansowa (7)

W dniu wczorajszym odbyło się posiedzenie zarządu spółki. Obrady trwały do późnych godzin nocnych, ponieważ ich przedmiotem była otrzymana przez prezesa nowa analiza finansowa spółki. Opracowanie to wykonała specjalistyczna firma, zatrudniająca biegłych z zakresu księgowości i rachunkowości. Niestety okazało się, że wyniki spółki są dalekie od oczekiwań. Zamiast planowanego wzrostu dochodów, okazało się, że bilans spółki wykazuje straty.
W związku z taką sytuacją finansową spółki, zarząd podjął wczoraj uchwałę o wdrożeniu planu naprawczego i ograniczeniu kosztów prowadzenia działalności. Ustalono, że płace pracowników administracji zostaną zamrożone. Nie będzie planowanych podwyżek, natomiast comiesięczne regulaminowe premie będą wypłacane w obniżonej wysokości. Środki pozyskane w ten sposób będą przekazane na działalność operacyjną spółki.
W ocenie Zarządu planowane działania wystarczą do tego, aby pod koniec roku wynik finansowy spółki wzrósł. Prezes ma nadzieję, że nie trzeba będzie zwalniać żadnych pracowników.

Najnowsze wpisy o biznesie:

analiza-finansowa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Wypowiedzenie umowy w zwolnieniach grupowych

    Wypowiedzenie umowy w zwolnieniach grupowych

    Realizując zwolnienia grupowe pracodawca może skrócić okres wypowiedzenia, ale nie może tego zrobić kosztem pracownika. Wszystko regulują przepisy prawa pracy. Wypowiedzenie a rozwiązanie umowy o pracę Jeżeli na firmę przyszły trudne czasy i pojawia się decyzja o potrzebie rozstania z większą grupą pracowników (zwolnienia grupowe, zwolnienia monitorowane), trzeba wybrać najbardziej optymalne rozwiązania z korzyścią dla

  • Dystrybucja odwijaków Herrblitz

    Dystrybucja odwijaków Herrblitz

    Co to jest odwijak i do czego służy? Praktycznie na każdej budowie spotkamy urządzenia, które w tym konkretnym miejscu wydają się całkowicie naturalne a, których większość osób w ogóle nie jest w stanie rozpoznać i przyporządkować do określonego typu sprzętu. Jednym z najczęściej wykorzystywanych w takich miejscach urządzeń czy konstrukcji jest popularny odwijak, który jest